W tym roku nasza szkoła przystąpiła do przedłużenia certyfikatu "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo". W związku z tym w czwartek 15 maja gościliśmy koordynatorów programu z Komendy Głównej Policji z Krakowa oraz przedstawicielkę Komendy Powiatowej Policji z Miechowa. Uczniowie kas VIIa i VIIb przedstawili ciekawą inscenizację "Stop Przemocy!".Previous Next


4 kwietnia 2017r. na sali konferencyjnej w Bibliotece Gminnej uczniowie klasy Vb zaprezentowali program artystyczny pod hasłem "Napojom energetycznym mówimy stanowcze NIE!". W konkursie plastycznym 1 miejsce zdobyła Paulina Gajos, 2 miejsce Kuba Pieronek i Zosia Czucha, 3 miejsce Oliwia Darska, Kinga Banasik, Michał Dywoński. Gazetkę informacyjną na temat szkodliwości energy drinków przygotowali Kuba Pieronek i Kuba Szwaja. Ulotki przygotowały Julia Gacek i Wiktoria Janus.

 


W związku z realizacją programu "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo" 6 marca 2017r. odbyło się spotkanie z asp. Grzegorzem Janusem i sierżantem sztabowym Adrianem Bochenkiem. Na spotkaniu poruszono tematykę dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drogach i przemocy w rodzinie. Następnie dzieci zadawały pytania dotyczące szczególnie pracy policjanta.

wyszukiwarka

Free Joomla! template by L.THEME