Rekrutacja 2022/2023

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kozłowie informuje, że w dniach od 14 marca 2022r. do 25 marca 2022r. będą przyjmowane zgłoszenia o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu w Kamionce i Przedszkolu w Kozłowie na rok szkolny 2022/2023 ( dotyczy dzieci, które już uczęszczają do przedszkola).

W dniach od 14 marca 2022r. do 25 marca 2022r. będą przyjmowane zgłoszenia dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły do klasy I Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kozłowie.

Zgłoszenia należy składać w sekretariacie szkoły w wyznaczonym terminie, a także można zeskanować i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druki zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej szkoły (patrz poniżej).

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kozłowie informuje, że w dniach od 29 marca 2022 do 29 kwietnia 2022r. będą przyjmowane wnioski dotyczące zapisu dzieci do Przedszkola w Kamionce (dzieci urodzone w 2018 i 2019r.) oraz Przedszkola w Kozłowie (dzieci urodzone w 2016 i 2017r).

Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły w wyznaczonym terminie, a także można zeskanować i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druki zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej (patrz poniżej)

Wyniki rekrutacji będą ogłoszone 17 maja 2022r. w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły.

Zasady naboru do przedszkoli

Załączniki do Przedszkola w Kamionce:

1. Wniosek o przyjęcie

2.Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata

3. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata

4. Oświadczenie o woli przyjęcia dziecka

5. Oświadczenie

6. Upoważnienie

7. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dzieci i ich rodziców/opiekunów prawnych w procesie rekrutacji

Kontynuacja nauki:

1. Deklaracja kontynuacji

2. Klauzula informacyjna